Prawa autorskie

Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego Pentagrid Sound Equipment są zastrzeżone. Pobieranie jakichkolwiek materiałów będących integralną częścią serwisu jest dozwolone pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Pentagrid Sound Equipment. Żadna część serwisu, a w szczególności zdjęcia, grafika, teksty, nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody Pentagrid Sound Equipment

Bezpieczeństwo

Kontakt z naszymi klientami to dla nas priorytet. Pentagrid Sound Equipment zapewnia swoim klientom 100% bezpieczeństwa. W czasie korzystania z naszej strony prosimy klienta o podanie niektórych danych osobowych.

- wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy Pentagrid Sound Equipment. Jest ona dobrze zabezpieczone.

- nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze stroną i kontaktem z Państwem.

Każdy z użytkowników, który wysłał do nas swoje dane osobowe, może w dowolnym czasie poprosić o ich usunięcie. Dane zostaną skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych. Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

Jeżeli decydujesz się korzystać z usług Pentagrid Sound Equipment, to znaczy że zgadzasz się z zasadami Polityki prywatności zawartej na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności, skontaktuj się z nami: biuro@pentagrid.pl